Szewc bez butów chodzi

Podziel się z innymi!

  Zajmuję się projektowaniem stron internetowych już parę lat a od roku jestem dumnym właścicielem firmy jednoosobowej. Mimo to nie dorobiłem sie jeszcze własnej firmowej strony z prawdziwego zdarzenia. Zawsze znajdę sobie jakiś inny ciekawszy temat niż prozaiczna internetowa wizytówka.

  Przykładem takiej samej firmy jest [MediaSoft](http://mediasoft.com.pl), która działa na rynku od 2003 roku i ma na swoim koncie naprawdę sporą liczbę realizacji stron www, do tego zajmuje się pozycjonowaniem, a także świadczy usługi w zakresie hostingu i sprzedaży domen. Współpracowałem z tą firmą już parokrotnie i od kiedy pamiętam, jej internetowa witryna zawsze przypominała robioną na szybcika zaślepkę.

  Tymczasem jednak [MediaSoft](http://mediasoft.com.pl) postanowiło w końcu coś z tym zrobić i pod adresem [WebMonitoring.pl](http://www.webmonitoring.pl) uruchomiło stronę informacyjną o prowadzonej działalności w zakresie SEO/SEM. To znak dla mnie, że czas najwyższy wziąć się do roboty i klepnąć wreszcie choćby najprostszą stronę bo nie wypada tak „biegać na bosaka”. Mam już „klapki” w postaci tegoż bloga, ale businessmani nie chodzą w klapkach ;).

  Podziel się z innymi!

   Posted in Priv by Zbigniew Heintze